Previous
Next
Previous
Next

ЗАМОВЛЯЄШ - МАЄШ - ПЛАТИШ

ОLX робить усе, щоб ваш онлайн-шопінг приносив лише задоволення.
Завжди мільйони оголошень, тільки вигідні пропозиції
та гарантія безпеки покупок з послугою ОLX Доставка.
А ще OLX Доставка – це зручно. Адже ви можете отримати замовлення
в будь-якому відділенні Укрпошти, Нової пошти або Meest; заплатити
за товар онлайн або у відділенні (для доставок Новою поштою).

БЕЗКОШТОВНА OLX Доставка Укрпоштою.
Деталі – за посиланням

БЕЗКОШТОВНА OLX Доставка Meest.
Деталі – за посиланням

Купуйте на OLX з OLX Доставка!
Оплачуйте товар як вам зручніше 🙂

Онлайн під час замовлення: вартість покупки, доставки до відділення Укрпошти, Нової пошти  або Meest та комісія за переказ коштів резервуються на вашій картці. Продавець отримає гроші, тільки коли ви оглянете й заберете товар. Якщо він не підійде, його вартість і комісія повернуться на вашу картку.

Або післяплатою: розрахуйтеся, коли отримаєте й оглянете замовлення у відділенні Нової пошти. Якщо з товаром усе гаразд, оплатіть вартість покупки, доставки та комісію поштового оператора. Якщо ні залишайте посилку у відділенні, і вона повернеться до продавця безкоштовно.

Звична OLX Доставка

Оформіть замовлення

Натисніть «Купити з доставкою», вкажіть контактні дані та номер відділення Нової пошти, Укрпошти або Meest, де буде зручно отримати замовлення.

Оплатіть покупку

Жодних ризиків та передоплат невідомому продавцю. Вартість товару, доставки та комісія за переказ коштів резервуються на вашій картці. Продавець отримує гроші лише після того, як ви оглянете та заберете покупку.

Отримайте посилку

Перевірте товар у відділенні. Якщо з ним все добре — заберіть посилку. Щось не так? Спокійно відмовляйтеся від товару відразу на місці – його вартість та комісія за переказ коштів повернуться вам на картку протягом 2 годин.

OLX Доставка з післяплатою

Оформіть замовлення

Натисніть «Купити з доставкою», вкажіть контактні дані та номер відділення Нової пошти, де буде зручно отримати замовлення.

Отримайте посилку

Огляньте товар у відділенні. Переконайтеся, що вам надіслали те, що замовляли, і ви задоволені покупкою.

Оплатіть покупку

Якщо все повністю влаштовує, оплатіть вартість товару, доставки та комісію Нової Пошти. Хочете відмовитися від покупки? Без проблем: залишайте посилку у відділенні, і вона безкоштовно повернеться до продавця.

Відгуки

Часті запитання

Якщо ви обираєте звичну OLX Доставка, то вартість товару, доставки та комісія за переказ коштів блокуються на вашій картці одразу після замовлення на OLX. Але продавець отримає гроші лише після того, як ви перевірите товар і заберете його у відділенні Нової пошти, Укрпошти або Meest. Якщо товар вам не підходить, просто відмовтеся від нього. Вартість покупки та комісія повернуться на картку автоматично протягом 2 годин.

Ще можна обрати OLX Доставка з післяплатою. Ви замовляєте товар онлайн на OLX, а розраховуєтеся за нього після отримання й огляду у відділенні Нової пошти. Якщо з покупкою все гаразд оплатіть її вартість, доставку та комісію поштового оператора. Щось не влаштовує? Сміливо відмовляйтеся від товару, і він повернеться до продавця безкоштовно

Товари, придбані з OLX Доставка, доставляються у відділення Нової пошти, Укрпошти та Meest. Завдяки широкому покриттю отримувати онлайн-покупки максимально зручно.

80% продавців відправляють товар протягом доби після замовлення. Коли посилка буде у вас — залежить від обраного оператора доставки (Нова пошта, Укрпошта або Meest), відстані, яку вона «проїде», та її габаритів.

В окремих випадках відправку покупки потрібно почекати до 5 днів. За правилами, продавець має 2 дні, щоб підтвердити замовлення, та 3 дні, щоб його надіслати.

Для покупок з OLX Доставка діють тарифи наших партнерів вартість доставки ви зможете побачити під час замовлення товару. Детальніше про ціни на послуги читайте в Центрі підтримки користувачів.

OLX Доставка працює лише для негабаритних товарів об’ємною вагою до 30 кг, які коштують від 30 до 24799 грн. Також діють обмеження на певні товарні категорії. Деталі — за посиланням

Безкоштовний додаток
у твоєму смартфоні

Зв'язатися зі службою підтримки

0 800 20 8888

Пропозиція дійсна протягом 3-х днів

Заповніть форму і наш менеджер зв’яжется з вами протягом 24 годин

Пакет №1: