Безкоштовна OLX Доставка Новою поштою товарів вартістю від 500 гривень та вагою до 5 кг до кінця червня

Безкоштовна OLX Доставка Новою поштою
товарів вартістю від 500 гривень
та вагою до 5 кг до 25 серпня 2022.

OLX – це мільйони варіантів та завжди вигідні пропозиції,
а OLX  Доставка – це ваша гарантія  безпечності, зручності та легкості онлайн-покупок.
Замовляйте та платіть он лайн або у відділенні лише за товар,
а про доставку ми попіклувались.

Купуйте на OLX з OLX Доставка!
Оплачуйте товар як вам зручніше 🙂

Онлайн під час замовлення: вартість покупки, доставки до відділення Нова пошта та комісія за переказ коштів резервуються на вашій картці. Продавець отримає гроші, тільки коли ви оглянете й заберете товар. Якщо він не підійде, його вартість і комісія повернуться на вашу картку.

Або накладеним платежем: розрахуйтеся, коли отримаєте й оглянете замовлення у відділенні Нової пошти. Якщо з товаром усе гаразд, оплатіть вартість покупки, доставки та комісію поштового оператора. Якщо ні залишайте посилку у відділенні, і вона повернеться до продавця безкоштовно.

Як працює OLX Доставка

Звична

Замовлення:

Після вибору товару Ви натискаєте «Купити з доставкою», вказуєте контактні дані та номер відділення Нової Пошти, де найзручніше забрати посилку. Продавець має два дні, щоб підтвердити замовлення, і ще три – щоб його надіслати.

Оплата:

Вартість товару та комісія за переказ коштів резервуються на вашій картці під час оформлення замовлення на OLX. Але продавець не отримує гроші відразу, а лише після того, як ви оглянете покупку у поштовому відділенні та заберете її. Жодних ризиків!

Отримання:

Ви перевіряєте товар у відділенні. Якщо з ним все добре – забираєте посилку. Гроші надходять на картку продавцю протягом двох годин. Якщо покупка не сподобалася, ви можете відмовитися від неї, і посилка повернеться продавцю безкоштовно.

З післяплатою

Замовлення:

Після вибору товару Ви натискаєте «Купити з доставкою», вказуєте контактні дані та номер відділення Нової Пошти (купити з післяплатою можна тільки з цим оператором), де найзручніше забрати посилку. Продавець має два дні, щоб підтвердити замовлення, і ще три – щоб його надіслати

Отримання:

Ви оглядаєте товар у відділенні, щоб переконатися, що вам надіслали те, що замовляли, і ви задоволені покупкою.

Оплата:

Коли все влаштовує, ви оплачуєте вартість товару та комісію Нової Пошти. Якщо щось не так, ви можете відмовитися від покупки, і вона повернеться продавцю безкоштовно.

Відгуки

Часті запитання

Якщо ви обираєте звичну OLX Доставка, то вартість товару, доставки та комісія за переказ коштів блокуються на вашій картці одразу після замовлення на OLX. Але продавець отримає гроші лише після того, як ви перевірите товар і заберете його у відділенні Нової пошти, Укрпошти або Justin. Якщо товар вам не підходить, просто відмовтеся від нього. Вартість покупки та комісія повернуться на картку автоматично протягом 2 годин.

Ще можна обрати OLX Доставка з накладеним платежем. Ви замовляєте товар онлайн на OLX, а розраховуєтеся за нього після отримання й огляду у відділенні Нової пошти. Якщо з покупкою все гаразд оплатіть її вартість, доставку та комісію поштового оператора. Щось не влаштовує? Сміливо відмовляйтеся від товару, і він повернеться до продавця безкоштовно

Товари, придбані з OLX Доставка, доставляються у відділення Укрпошти. Завдяки широкому покриттю отримувати онлайн-покупки максимально зручно.

80% продавців відправляють товар протягом доби після замовлення. Коли посилка буде у вас — залежить від обраного оператора доставки (Нова пошта), відстані, яку вона «проїде», та її габаритів.

В окремих випадках відправку покупки потрібно почекати до 5 днів. За правилами, продавець має 2 дні, щоб підтвердити замовлення, та 3 дні, щоб його надіслати.

Для покупок з OLX Доставка діють тарифи наших партнерів вартість доставки ви зможете побачити під час замовлення товару. Детальніше про ціни на послуги читайте в Центрі підтримки користувачів.

OLX Доставка працює лише для негабаритних товарів об’ємною вагою до 30 кг, які коштують від 30 до 24799 грн. Також діють обмеження на певні товарні категорії. Деталі — за посиланням

Безкоштовний додаток
у твоєму смартфоні

Зв'язатися зі службою підтримки

0 800 20 8888

Пропозиція дійсна протягом 3-х днів

Заповніть форму і наш менеджер зв’яжется з вами протягом 24 годин

Пакет №1: